Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sírok a fáradtságtól, annyira...

Sírok a fáradtságtól, annyira elegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 oldalt meg kéne tanulnom holnapra, de már ott tartok, hogy sírok, annyira nincs se energiám, se kedvem. Egyszerűen nem megy a fejembe. Jó tanuló vagyok, de nagyon sok leli problémám van mostanában, aludni sem tudok normálisan, baromira elegem van már...


Mit tegyek? 1,5 hete folyton csak egyeseket kapok, mert egyszerűen nem megy semmi sem... Még az apró dolgok sem, szétszórt vagyok, pl rossz helyre rakok valamit, stb...


2012. nov. 13. 17:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul baromi ingerlékeny vagyok, tegnap kicsit megsértett anyukám és egyből kiborult a bili nálam, csapkodtam, dühöngtem.. Sosem szoktam ilyen lenni...
2012. nov. 13. 17:05
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alvás meg kb 2 hónapja úgy megy nálam, hogy legalább 4x felkelek éjszakánként.. Képtelen vagyok így kialudni magam, pedig szoktam heti 3x1 órát mozogni is friss levegőn, szellemileg is lefárasztom magam...
2012. nov. 13. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
akkor mondjuk fogd azt a szar oldalt és tanuld meg ahelyett hogy itt nyavajogsz. Egy gimnáziumban azért 6 oldalt megtanulni (gondolom nem szóról szóra) nem egy ördöngősség. Ha meg igen akkor hagyd ott, nem a te képességeidnek való ez, menyj szakközépbe...
2012. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem erről van szó, még 1 1-es nem oszt, nem szoroz, hanem arról, hogy MITŐL LEHET ENNYIRE KÉSZ AZ ÉLETTŐL, vagy hogy MIT TEGYEK, HOGY ÚJRA NORMÁLIS LEGYEK.


Nehezen tudom elhinni, hogy neked csak az a kib@szott 6 oldal maradt meg a kérdésemből!!!


Na tessék, ilyen szinten ingerlékeny vagyok, remegek 1 anonim oldalon kapott választól is..

2012. nov. 13. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem elfáradtál, beszélj édesanyáddal és pár napig maradj otthon,aludj,olvass,sétálj,hallgass zenét,pihizz.

Amúgy most még korán van,feküdj le,aludj egy órát és utána tanulj vagy pedig tedd félre,reggel kelj picit korábban és akkor tanuld meg.

Mennyi idős vagy? Semmi nem történt aminek betudható ez?

Kitartást kívánok!

2012. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Semmi különös nem történt, csak eléggé magamba fordultam, depressziós hangulatom van mostanában. Eddig elfojtottam, de mostanában ahogy hazaérek, előtör belőlem.

Próbáltam már a citromfű teát, semmit sem segített. Könnyen elalszok, de kb 2 óránként felkelek.


Különben sokat hiányzok a suliból, mert voltam kivizsgáláson októberben 1 hétig, múlt héten nem mentem pénteken, szombaton...

2012. nov. 13. 17:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Különben 18 vagyok, ezt elfelejtettem leírni.
2012. nov. 13. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom mot fogsz érettségizni. Nem lehet,hogy nagy rajtad a nyomás, izgulsz? Még mindig azt tanácsolom,hogy maradj otthon pár napot(dokihoz se menj) és csak magaddal foglalkozz.
2012. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az otthon maradós megoldás nálam annyit tesz, hogy 3 nap pihi után talán 1 napot kibírok és kezdődik minden az elejétől. 3. éve kínlódok hasonló problémákkal, de sajna még nem találtam rá megoldást. rengeteg kivizsgáláson túl vagyok már, de semmi konkrét betegségem nincs, ebből következik, hogy senki nem hisz nekem, hogy kib.szott szarul vagyok, amitől csak még rosszabb a helyzet. 2 teljes évig képtelen voltam iskolába járni. most sulit váltottam, így valamivel jobb a helyzet, de már ott is sok a hiányzásom, el vagyok maradva és ettől is még idegesebb vagyok. itt b.sztam el az előző 2 évet is, hogy fáradtság miatt nem tudtam tanulni, aztán nem mertem suliba menni, mert rossz jegyeket kapok, lemaradtam, osztályozóvizsgákra meg nem vagyok képes. még 2 oldal megtanulása is feladja a leckét ilyen állapotban.


legtöbben csak azt hajtják, hogy lusta vagyok, meg penye, mert nem tudják felfogni milyen szar is ez, és ez csak mééég jobban felhúz...


eddigi tapasztalataim alapján nem tudok segíteni. de rajta vagyok az ügyön. mikor csak nem megyek suliba, ilyen témákról olvasgatok, keresem a megoldást.


esetleg próbálkozz b vitaminnal, hátha nálad beválik.

2012. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!