Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki találta ki, hogy oda kell...

Ki találta ki, hogy oda kell figyelni a koleszterinre? Miért fontos ez a baromság?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 17:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: Miért tartják fontosnak, ha egy baromság?
2012. nov. 17. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert kikísérleteztek legalább tizenöt féle koleszterin csökkentő gyógyszert és ezeket el is kell adni. Elég volna, ha csak a megfelelő HDL szintet néznék.A koleszterinnek igen fontos szerepe van a szervezetben. Akinek túl alacsony, súlyos betegséget /daganatot/jelez. Nekem még 7 alatt sohasem volt, de jó a HDL szintem, jó a vérnyomásom, a közérzetem, nem zabálom a zsirosat, ezért nem is aggódom. A felmenőim között is kb. ilyen szinten volt és 90 évig, vagy még tovább éltek. Korunk túllihegett rémlátomása.
2012. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Koleszterin szint akkor jó, ha 6 körül van. 7 már kicsit sok. Az érrendszer meszesedését okozza, lerakódásokat és trombózist, vagy agyvérzést
2012. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Végre egy értelmes ember!
2012. nov. 17. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a körülményeket nomád értelemben vizsgáljuk, teljesen felesleges foglalkoznod a témával. Egyszerűen ignoráld a modern orvostudomány megfigyeléseit, tanulmányait, ha nem akarod ilyenekkel idegesíteni magad.
2012. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!