Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kérdésem a következő lenne!...

Tündi0427 kérdése:

A kérdésem a következő lenne! Pánikbeteg vagyok, most szültem csütörtökön, a kisfiamat elvitték szülés után Pestre. Ideg összeroppanás lenne, vagy valami más betegség?!

Figyelt kérdés
Először görcsölt a fejem, majd lezsibbadt a bal oldalon az arcom, és kezem! EKG jó, vérnyomás jó, belgyógyászatilag minden rendben! Viszont állandóan fáradt vagyok, és teljesen erőtlenek a végtagjaim, van, hogy elidegenedést érzek!Viszont gyengének is érzem a végtagokat, mintha a lábam nem bírna el, 50 méter séta után le kell ülnöm, mert félek, hogy összeesek, és a karom is erőtlen! Egyik pillanatban tiszta éber vagyok, másikban le kell hunynom a szemem, mert elfáradok.Csináltak nyaki-és gerincröntgent, nincs - e érelmeszesedés, de nincs! Egyszer sírok, egyszer nevetek! Mi lehet ez?! Hova menjek még kivizsgálásra?! A nőgyógyászom az idegeimre gyanakszik, hiszen minden egészséges embert is megviselne ez, én csak szüléskor láttam a picit, azóta nem! Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 19. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ideg.Ráadásul szülés után a hormonháztartás is átáll, ami szintén hat a hangulatra, közérzetre.Ki vagy fáradva idegileg, testileg.A legjobb megoldás, ha próbálsz annyit pihenni, amennyit lehet.A gyermeked érdeke is, hogy megerősödj.A nyugtalankodás csak ront a helyzeten, minden szempontból.Bízzál benne, hogy minden rendbe fog jönni.
2012. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez biztos a feszültség miatt kerültél ilyen állapotba.

Szerintem keress egy jó pszichológust, hogy mire hazajön a kicsi egy erős és életvidám anyukát ismerjen meg.Ezt minél előbb tedd meg, egyedül nem biztos hogy menni fog!

-és fontos lenne, hogy tejed is legyen, az pedig ilyen feszült állapotban nehezen termelődik, pedig a kicsinek erre nagy szüksége lesz és ezt csak Te adhatod meg neki.

2012. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért vitték el?Esetleg ha megtudnád oldani, hogy a közelében legyél, talán megnyugtatna.Felmehetnél Pestre utána?Ha valami egészségügyi okból vitték el, akkor ne nyugtalankodj, biztos jó kezekben lesz és hamarosan visszakerül hozzád.
2012. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megviselte a szervezetedet a szülés.

Vitaminokat szedjél nagy mennyiségben.

Szedsz gyógyszert a pánikra? Terhesség alatt szedted? Szoptathatod gyógyszer mellett a Kicsit?

2012. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, a gyermeket a szíve miatt vitték el, ahol kiderült, hogy semmi baja! De a gyerekorvos nevetve közölte ezt velem! Tegnap átszállították abba a kórházba, ahol szültem, és megint kikaptuk azt a gyerekorvost! Ma bementem a kisfiamhoz, ahol 3 mondatából sírógörcsöt kaptam! Mikor jöttünk haza, megint zsibbadt az arcom! :( Nyugtatót szedhetek, igen, de neki kell róla papír, holott ő mondja, hogy kell a gyereknek az anyatej, és menjek szoptatni!
2012. nov. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!