Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valamit belekevertek az...

Ha valamit belekevertek az italomba, az ugye nem okozhat maradandó károsodást (szív)?

Figyelt kérdés

Szerda este valamit belekevertek az italomba, és hirtelen villódzó fájdalmat éreztem a szívemnél éjjel azt hittem hogy mentőt kell hívni, soha nem féltem még így, kb 1 mpre hirtelen mintha belémhasitott volna valami szívtájékon, gyorsan elmúlt majd megint..

Azóta pedig ma is tegnap is éreztem a szívdobogásomat meg érzem most is ahogy ver a szívem, de szerda este óta akármit is kevertek az italomba, ki kellett volna már ürülnie a szervezetemből nem?


Ugye nem okozhat semmiféle maradandó károsodást ha belekevertek valamit az italomba? Nagyon félek:(


2012. nov. 24. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem senki semmit nem kever itthon az italomba, mégis van olyan néha, hogy belenyilall valami a szívembe, meg mikor mimbe. Ha meg figyelném magam, akkor tuti én is mindenféle szívdobogásokat észrevennék.


Honnan vetted, hogy valamit kevertek az italodba?

2012. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki kevert bele az italodba? Mit? Mitől vagy ebben biztos?


Ha bizonytalan vagy menjél orvoshoz, aztán tegyél feljelentést súlyos testi sértésért.

2012. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha belekevertek valamit az italodba, annak már elmúlt volna a hatása. Inkább ideges lehetsz az eset óta. Orvoshoz menj el a tüneteiddel. Nem okoz maradandó károsodást!
2012. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. nov. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!