Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap beütöttem a könyököm...

Tegnap beütöttem a könyököm egy műanyag akasztóba (amin a törölközők vannak. Mára már eléggé fáj, ha egyenesen van, ha behajlítom. Kicsit be is van dagadva. Mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a könyökszorítót meg az izületi bajokra való krémet, de ha mégjobban fáj és elszineződik, netán mégjobban bedagad mutasd meg egy dokinak.
2009. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? 8 és fél éves? ezt még kérdezni kell? szted eltört egy beütéstől ba_meg? kb olyan vagy mint dr.house páciensei a klinikán... Borogasd be, szedj fájdalomcsillapitot.. alapbol magátol begyogyulna..
2009. aug. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Baromira kedves vagy :/ Egyáltalán nem mondta, hogy lehet, hogy eltört. Karácsonyra milyen címre küldjem az empátiát?
2013. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Elestem, a bokám bedagadt és fájt. Azt hittem, hogy meghúztam, de kiderült, hogy eltört... Bármi lehetséges, ha (bocsi a kérdezőnek) gyenge a csontozata akkor szintén bármi lehetséges. Nyugi, haver, nyugi...
2013. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!