Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap voltam vérvételen, de...

Tegnap voltam vérvételen, de a karom még mindig lilás, és olyan kicsit duzzat a vénám. Mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés

Olyan mintha az aki a vért vette a két vénám közé szúrt volna, pedig nagyon jó a vénám...jól látszik. Még ma is meg van úgymond duzzadva, már úgy értem, hogy olyan mintha a két vénám egy lenne, jó kövérke...és még lila is egy kicsi. De ami mégjobban meglepett, hogy már mikor szúrt és sokkal rosszabb volt, mint legutóbb. Sőt most közben is végig jóval kellemetlenebb szúró érzést éreztem, de még olykor ma is megvolt ez az érzés pár pillanatra.

Tegnap már a kontrollon voltam, mert előzőleg a vasam alacsony volt, és azért kellett újra mennem, hogy sikerült e már ezt korrigálnunk...most rendben van.

Meg kicsit fura volt, hogy ott a vérvétel után nem voltam rosszul, de mire hazaértem (kb.20perc), addigra már ha azt mondom jól vagyok, hát hazudtam volna. Ettem, ittam de még utána is egy darabig olyan fura volt, meg olyan nyomott, kába voltam, és durván sápadt. Legalább egy fél nap kellett, hogy helyrejöjjek.

Bocsi, hogy kicsit hosszú lett, de gondoltam leírom teljesen.


2010. jún. 3. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
máskor egyél egy csokit vérvétel után és igyál legalább 3-4 dl folyadékot
2010. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lilaság elmúlik, de ha zavar, feketenadálytő-krémmel gyorsíthatod az elmúlását.
2010. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos hát én úgy tudom egy 5-10 percig nem szabad levenni a vattát a szúrás helyéről és akkor nem lesz utána semmi baj. Te ezt betartottad?
2010. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az időt azt nem figyeltemű; 10 perc nem volt, de olyan 5 körül azért igen.
2010. jún. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!