Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Derékfájás és görcsök. Már...

Derékfájás és görcsök. Már egy hete érzem, hogy borzasztóan fáj a derekam és úgy görcsölök mintha éppen a mensimnek kellene meg jönnie, viszont addig még van 2 hetem, és nem tudom mitől lehet ez az egész . Gondoltam már átfázásra is szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Más tüneteid nincsenek? Például amiket pisiléskor érzel?

Mert húgyhólyaghurutnál, amit a köznyelv felfázásnak nevez, előfordulnak ilyenek.

Szerintem menj el a háziorvoshoz. Ő majd elvégzi a szükséges vizsgálatokat, vagy tovább küld.

2012. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy hete görcsölsz és fáj a derekad, akkor már éppen ideje lenne orvoshoz menni, nem hiszem hogy átfázás okoz ilyen panaszt, hacsak nincs a pisilésnél is égő érzés és sűrű vizelés, de azzal is orvoshoz kell menni, ennek lehet nőgyógyászati oka is.
2012. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs semmi más tünetem azon kívül hogy gyakrabban kell pisilnem mint általában
2012. dec. 5. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor pedig én egy húgyhólyaghurutra vagy valamilyen húgyúti gyulladásra gondolnék. Holnap menj egyből a háziorvoshoz, aki majd megvizsgálja a pisit vagy elküld tovább urológiára, esetleg ultrahangra.
2012. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké.köszönöm a segitséget :)
2012. dec. 5. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen csak orvos tud segíteni. :)
2012. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!