Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon sokszor fáj a szemem,...

Nagyon sokszor fáj a szemem, de miután elmúlik borzasztóan, egész nap fáj a fejem. és ez így van 2 hete. Másik osztályommal mentünk egy gazos területen, és bedagadt és könnyezni kezdett a szemem. Mi lehet a baja? Allergia? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sürgősen kell a válasz...!
2008. jún. 30. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az allergia talán lehetséges, de a fejfájás alapján lehet, hogy egyszerűen szemüvegre van szükséged. Sőt, az is lehet, hogy allergiás vagy és szemüvegre is szükséged van. Mondjuk a két hetes fejfájás gyanús, lehet, hogy komolyabb bajod is lehet.


Menj el a körzeti orvosodhoz, ő valószínűleg okosabbat tud mondani, néhány egyszerű és fájdlommentes vizsgálat után.

2008. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi.Mondjuk ezt csak röviden fogalmaztam,mert siettem. Én sokszor gépezek, de mostanában anyu hazahozza a szemüvegét (amit sz.géphez szokott használni) és azt viselem, talán jobb egy kicsivel. De azért télleg köszi, majd elmegyek a héten úgyis szemészetre, úgyhogy akkor megkérdezem.
2008. jún. 30. 12:22
 3/5 A kérdező kommentje:
léccy írjatok ha tudtok
2008. jún. 30. 13:38
 4/5 anonim válasza:

nem tiszta, hogy csak akkor könnyezett és dagadt a szemed, vagy azóta folyamatosan... lehet, hogy a kettő összefügg, és akkor nem a héten, hanem sürgősen szemészetre kell menned.


ha nem függ össze, és csak belement valami emellett allergiás reakcióid is vannak, attól még elképzelhető, sőt valószínű, hogy szemüvegre van szükséged, ahogy az előttem szóló is javasolta.


ha nekem nem jó a szemüveg, akkor számítógépezés után a szemgödör, és szépen lassan az egész fejem fájni kezd.

erőlködik a szemed és ezzel jól megterheli saját magát.

ne viseld más szemüvegét!!! ezzel még jobban kitolsz a szemeddel, ami folyton próbál alkalmazkodni.


szóval sürgősen szemészet.

2008. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mind2-nek kössz a választ, a héten szerintem úgyis megyek szemészetre úgyhogy megfogom kérdezni a dokit.udvarunkon is vannak növények+ gazok és sajnos a málnatöveim gazos területen vannak. elmentem oda málnát szedi de könnyezett a szemem és fájt is. dagatt nak nme éreztem. csak könnyezett és fájt.
2008. jún. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!