Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran sírtok?

Milyen gyakran sírtok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
normál esetben soha,amúgy halál esetén illetve a tehetetlenségembe bírosági per miatt de inkább teszek ha tudok.
2009. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
énsem igazán sírok, csak ha elvesztek vkit v vmit (ami nagyon hozzámnőtt)
2009. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sok mindenen tudok sírni.Egy megható történet vagy egy babás illetve állatos reklám is elég ahhoz,hogy elpityeregjek.Régen volt a nagy házátalakítás c. műsor a viasat-on.Na azon minden egyes részén bőgtem.

A sógornőmék most voltak kint külföldön és sikerült nekik delfinekkel úszni!Mivel nekem is egyik legnagyobb álmom,hogy delfineket vagy bálnákat lássak élőben elég volt,hogy meséltek róla már sírtam:P

És azt is tudom,hogy ha majd sikerül egyszer felülnöm egy hátaslóra akkor is bőgni fogok.Az a másik nagy álmom!:)

2009. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak örömömben szoktam sirni :) megható sztori, vagy mikor egy kicsi emberi jóság, törödés mikor megmutatkozik,engem ilyen dolgok fakasztanak könyre...

25f

2009. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sűrűn mert minden meghat ami babákkal kapcsolatos, nemrég szültem gondolom ezért van. Néha csak ránézek a bébimre és már attól is könnybe lábad a szemem.
2009. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban csak akkor, ha temetésen vagyok, egyedül meg rengetegszer rámjön a sírhatnék. Régen nem voltam ilyen, de most már képes vagyok egy versen elsírni magam :D
2009. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
már rég nem sírok!
2009. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
érzéketlen barom e vagy? :D
2009. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
nem vagyok érzéketlen csak már eltom folytani!
2009. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nem túl gyakran. Általában eltelik kb. fél év is sírás nélkül. Persze nem azért, mert érzéketlen lennék, csak nem nagyon van rá okom. Persze nekem is vannak/voltak, olyan időszakaim, amikor sokszor sírok/sírtam. Általában akkor sírok, ha elvesztek valakit, ha tehetetlen vagyok egy helyzetben, amit fontos lenne megoldani, vagy egyszerűen csak betelik a pohár. Mások előtt nem szeretek sírni, de volt már rá példa, hogy nem tudtam visszafogni magam és kijött belőlem... Üdv: Gyuszi
2010. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!