Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, hogy ha...

Miért lehet az, hogy ha valami negatív dolgot érzek vagy ideges vagyok elkezdek öklendezni és hányingerem lesz?

Figyelt kérdés
Stresszhelyzetben, búcsúzkodáskor folyton ez van és nagyon zavar.
2012. dec. 7. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt neked kellene kiderítened, mi lehetett a kiváltó ok? Mióta van ez nálad, és most hány éves vagy?

És mit nevezel stresszhelyzetnek? Tudod, mindent be lehet gyakorolni, kellő edzéssel. Írd jól körül a bajodat, lehet magad is rájössz az okára. Lehet, tudat alatt már tudod, mi is okozza ezeket a tüneteket.

2012. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. 1-2 éve kb. Az ok valószínű hogy a családi viszály amit nem tudok feldolgozni. És az egyetlen menedékem a barátom. És ha tőle búcsúzkodom az is negativ élmény. És akkor is előjön. Csak emiatt zavar az egész. Nem tudom leküzdeni, hogy ne jöjjön elő ez az inger.
2012. dec. 7. 22:09
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a félelem miatt. Lehet olyan valódi oka, amiről nem tudsz, csak érzed. Sokan megérzik a bajokat, pl. ha a tudtukon kívül történik valami rossz, ami erősen érinti őket.
2012. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Az ok valószínű hogy a családi viszály amit nem tudok feldolgozni. "


Szia"

Ki viszálykodik, kivel? A barátodtól való búcsú már előrevetíti, hogy mész a "rossz" helyre. Ezért jön elő. Nyugodtan elemezd ki ezt a dolgot, és tudatosítsd magadba, hogy ebből van kiút.

2012. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!