Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatos gyomorégés, gyomorf...

Folyamatos gyomorégés, gyomorfájás, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz, csak addig ötleteket várnék. Ha eszek megfájdul, ég, egész nap ég, már enni sem tudok rendesen. Miután megettem hányingerem van. Ehez társul gyakori légszomj.Nem csak ég de fáj is, gyomást érzed a jobb oldalamon, a bordáim alatt, a gyomorom felé fáj. Gondoltam refluxra, de ugy tudom az gyomorszájnál fáj, nem pedig fölül bal oldalon, meg akkor csak ég, nem pedig nyom, meg szúr, ilyenek.. 19/L
2012. aug. 13. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A reflux nagyon sokféle, szerteágazó tünetet okozhat (pl. megmagyarázatlan köhögés). Az én tippem reflux (esetleg - rosszabb esetben) egy kialakulóban lévő fekély. :( (De azóta biztosan kiderült).
2012. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.es mi lett a vege a panaszaidnak csak azert mert nekem is hasonloak a panaszaim
2015. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!