Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy néha...

Mitől van az, hogy néha felébredek mondjuk egy délutáni alvásból utána úgy érzem magam, mint akit fejbe vertek?

Figyelt kérdés
Ma délután lefeküdtem picit aludni, nem rég keltem fel, amikor felálltam az ágyról teljesen megszédültem, alig találtam el az ajtóig, iszonyatosan fáj a fejem, kábának érzem magam és tényleg olyan, mintha valaki jól fejbe vágott volna valamivel és szédelegnék. Nem először fordult elő, hogy ilyen van. Lehet valami bajom?
2009. aug. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha délután alszok pár órát, én is ugyanígy érzem magam, mint akit fejbe vágtak.

Végülis nem a megszokott időben alszol, a szervezeted nincs hozzászokva. Szerintem. De nem hinném, hogy bármi bajod lenne, én már sokaktól hallottam ugyanezt, hogy a délutáni alvás után tiszta nyomottak.

Szerintem ne aggódj.

19/L

2009. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaja alacsony vérnymástol van a felülés, kelés utáni szédülés.


Ez esetben a szervezeted már el kezdett dolgozni, vérnyomásod is alakult, mégis le kellett állnia...vmi ilyesmi lehet

2009. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is szokott lenni az időjárástól is akár, de nekem is alacsony a vérnyomásom. főleg ha jön az eső illetve menstruáció előtti napok ilyenek.
2009. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért van mert megzavarodik a biológiai órád, a szervezeted az esti alváshoz van hozzászokva.


Nem jelent ez semmi komoly problémát.

Ha minden nap alszol kicsit délután akkor hozzászokik a szervezeted.

2009. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaja, hozzá kell szokni.

a túlalvásnak is vannak ilyen tünetei.

2009. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én úgy vagyok vele hogy akkor van ilyen ha csak keveset alszik az ember, mert attól csak jobban elfárad :) , szóval én vagy legalább 6-7 órát vagy semennyit nem alszok, szóval lehet azért mert nemm pihanted ki magad, vagy a vérnyomásod nem a legjobb
2009. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!