Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha rohadtul fáj a...

Haláloshármas kérdése:

Mit tegyek ha rohadtul fáj a fogam és nem akarok fogorvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát, akkor kínlódj!
2012. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szenvedj.
2012. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Menj fogorvoshoz, ne itt rinyálj.
2012. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul, én nem azért nem megyek, mert félek tőle, hanem mert nincs biztosításom, így másképp kell megoldani. Ha az ínyeddel van baj, akkor segít a Corsodyl, ha lyukas a fogad, akkor ha van rá lehetőséged, menj el mégiscsak fogorvoshoz. Nekem az Algopyrin szokott segíteni, ja meg ne egyél édességet, nekem attól jobban szokott fájni. Remélem segíthettem, és jobbulást!
2012. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz fogorvoshoz menni? Ez itt a legfontosabb kérdés. Már bocs, hogy visszakérdezek.
2012. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
félek tölle
2012. dec. 24. 07:58
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor szokott az lenni, hogy eljön az a fájdalom, amikor az már erősebb, mint a félelem. Ezért a szenvedés rákényszerít, hogy fogorvoshoz menj. Persze, kevesebbet szenvednél, ha nem várnád meg azt az erős fájdalmat, mikor már nem lesz lehetőséged a mérlegelésre. Ez a te döntésed. Szenvedhetsz, ha akarsz. Ebben az egyben (a szenvedésben) korlátlan lehetőségeink vannak, nekünk embereknek:)
2012. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 kajla válasza:
gyógykovács is megteszi
2012. dec. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Szerintem idd le magad, menj le a környék legzűlöttebb szórakozóhelyére, szólj be a legnagyobb társaságnak, majd próbáld az arcod azon oldalát odatartani az ütéseknek, amelyiknél a fájós fogad van, olcsó (pia és belépő), és nem akármilyen móka, utólag lesz mit mesélni az onokáknak, és még a haverok előtt is nagy leszel, hogy be mertél szólni... :)
2012. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szánd rá még is csak magad és menj el fogorvoshoz.
2012. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!