Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elegem van, állandóan a...

Elegem van, állandóan a súlyom miatt csesztetnek?

Figyelt kérdés

184 cm/57 kg


Megfelelően eszek (reggeli, ebéd, vacsora plusz még ezen kívűl a nap folyamán 3-4 db kisebb tétel, amibe vannak vitaminok, fehérjék, Béres cseppet is szedek). Felesleges itt találgatni a bajt, úgy és annyit eszek, mint egy 16 évesnek kell.


mai nap: reggeli: 2 megfelelő szendvics

ebéd: sült hús krumplival

banán

túró rudi

sajtos rúd

Béres csepp

vacsorát még nem tudom


Makk egészséges vagyok, kivizsgáltak mindehogy.


Az önbizalmamból ez teljesen levesz mindent, mert amúgy jóképű vagyok, és úgy érzem jól is nézek ki, de ha megfelelő súlyom lenne, én lennék a világ legboldogabb embere, de lassan már depresszióba esek emiatt. Ismerősők, család mindenki csesztet, hogy úgy nézel ki mint egy anorexiás (soha életemben nem leszek az, a fogalom még csak meg sem fordult a fejemben egyszer se), közbe tudják, hogy táplálkozok. Intenzíven gyúrtam, de plusz 2 kilót fogytam miatta (elég vicces). Aztán ha elmondom neki, hogy gének miatt van (amitt van, orvosok is tudják) kicsit magukba szállnak. De 3-4 nap múlva: uramatyám, bődületes sovány vagy. Tesi tanár is majdnem rosszul lett amikor meglátott 9.-be. Pedig nem is oszlik el rajtam rosszul, mégha félelmetes is ez a súly/cm arány, csak tényleg híznom kéne. 65 kg szeretnék lenni, ha ennyi megleszek, 1 kilóval sem kell több egész életem végéig, csak tartsam meg!


Most fogok a szerekhez fordulni, ezért a kérdésem az lenne, van-e valami természetes testtömegnövelő? Ha nincs, akkor marad a hagyományos, nem érdekel mi lesz a következménye. Az sem jobb, ha megbetegedek valami oknál fogva, aztán lefogyok 15-20 kilót másnap meg temethetnek el.


16/F


Előre is köszi!


2009. aug. 24. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Há várjál még édesem, 16 évesen még nem vagy testileg teljesen kifejlődve, egyél ahogy jólesik, lehet hogy gyors az anyagcseréd. Mit foglalkozol másokkal? van aki a levegőtől is hízik, van aki meg naponta fél disznót megeszik és sosem lesz több mondjuk 60 kilónál.

Van még időd fejlődni, mehogy elkzdj valamit szedni :)

2009. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, majd megerősödsz, csak idő kérdése. Felesleges ezzel foglalkoznod. Az unokatestvérem ugyanilyen volt, most meg bomba alakú pasi, akik annak idején csesztették, azok meg mostanra szép kis sörpocakot eresztettek. Én ugyan lány vagyok, de engem is mindig gebének csúfoltak, most 37 éves koromban meg áldom az eget, mert a velem egyidős nők mind figyelhetik, hogy mikor miből mennyit ehetnek, én meg bármit ehetek, ami jólesik, karcsú maradok, és már sovány sem vagyok egyáltalán. Szóval kitartás, nem 16 évesen van az ember a csúcson!
2009. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek. 16 évesen pont abban a korban vagy, amikor az első: mások véleménye. De azért nem kéne hagynod, hogy így elkeserítsenek, hogy miattuk ilyen eszközhöz nyúlj, pláne, hogy még depresszióba is kergessenek. A legnagyobb kérdés itt az, hogy TE magad, hogy érzed magad a bőrödben. Ha mások nem csesztetnének a súlyod miatt, vajon akkor is hízni akarnál-e? Vajon magadért, vagy mások kedvéért akarsz-e megváltozni? Ha arra jutottál, hogy mások véleménye miatt akarod, akkor az már régen rossz.

Én ugyan lány vagyok, és tudom azt mondják, hogy a nőknek "mániája" a fogyózás, a legtöbben igenis mások véleménye miatt csinálják (legalábbis azt hiszik, hogy tökéletesnek kell lenniük). Én soha nem voltam elhízva, de hajlamos vagyok rá, és könnyen felszalad 2-3 kiló. Na ekkor régebben kétségbeesve koplaltam. Pedig engem mégcsak nem is cseszegettek soha a súlyommal, én mégis késztetést éreztem arra, hogy leadjak pár kilót, főleg 16 évesen. Most 22 vagyok, és már marhára nem izgat az a 4-5 kiló, ami rajtam van. (Tudom, nem azonos a te problémáddal, de szerintem én is hasonlót éreztem) Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy "majd kinövöd", hanem azt, hogy remélem, egyszer majd rájössz, hogy nem másoknak, hanem magadnak kell, hogy megfelelj. Ehhez kívánok neked Sok Sikert!

2009. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

184 centi és 57 kiló és nem vagy megelégedve?:O

aztaa

én 182-3 vagyok és 63 kiló->vékony vagyok, én meg hízni szeretnék egy picit:)

2009. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs, örülj, hogy nem vagy dagadt. Kezdj rendszeresen sportolni, és akkor lassan feljön majd némi izom is.
2009. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gyúrós boltokban vegyél ilyen fehérje porokat, amiből italt kell csinálni. na attól megfogsz hízni. és az nem káros, csak fehérje, meg vitaminok.

tessék, itt nézz körül:

[link]

2009. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kösz


uccsónak: és arra rá kell gyúrni is?

2009. aug. 25. 08:46
 8/10 anonim válasza:
szedjél supradin vitamint!! az nagyon jol hizlal!!és még tudom ajánlani hizásra fehérje porokat amikte kondisok isznak turmixok..hizlal!!
2009. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a fehérjepr az visszatja vizetés szépen felfujodsz töle gyurás nélkülis pláne ha szépen eszel!!nem kell gyurni csak ha izmotis karasz
2009. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a linkes vagyok.

nem muszáj rágyúrni, deha rágyúrsz akkor könnyen szép izmos leszel, és jól fogsz kinézni.

2009. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!