Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon bizonytalan vagyok, és...

Nagyon bizonytalan vagyok, és ez kihat a mindennapjaimra. Hogyan legyek magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Minden lépést 10 x megfontolok, ez talán nem is lenne akkora baj, ha csak a tényleg nagy dolgokban tenném. De a hétköznapiakban is ugyanilyen vagyok. Egyszerüen durván bizonytalan vagyok, ez kihat a munkámra, ha nekem kell intézni vmilyen hívást, vagy àru rendelését, kész vagyok, szinte remegek. Ha valamit egyszet megcsináltam, akkor másodszorra már jobban megy csak az a baj, hogy elsö alkalommal leszidnak.. senkinek sincs türelme tanítgatni, mind azt várják hogy az ember elsöre tudjon mindent. Már ugy kezdek dolgokhoz, hogy azt váro mikor kapok megint..
2012. okt. 5. 09:32
 1/2 anonim válasza:
57%
Nekem evekeig voltak hasonlo problemaim, egyedul maradtam, es rakenyszerultem arra, hogy maga oldja meg a dolgaimat. Ez volt ami segitet, onbizalmat adott, raadasul nem is keveset. Ez nagyon nehez, de ne foglalkozz azzal, hogy mi lesz, csak csinald.
2012. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez nehéz, velem is volt. Lassan belejön az ember.

Ezt tedd: Koncentrálni, azaz tudni, mit cvsinálok éppen most. Most lezárom, megvizsgálom, jól lezártam-e, most viszem a műhelybe, ...Szóval az eszed ott tartsd azon, amit csinálsz. Ezt úgy veszem ki a soraidból, meg is teszed. Akkor most már csak az kell: Bízzál magadban. "Nem vagyok hülye, jól csinálom. Nem felejtettem el. Igen aláírtam." stb. Így megnyugszol, és rendben leszel.

2012. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!