Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék magabiztosabb,...

Hogyan lehetnék magabiztosabb, hogy olyan legyek kívül, mint belül?

Figyelt kérdés

Elég sok problémám van családba is, így saját magammal is. Elég "nyomorult" kinézetem van ha fogalmazhatok így. Mint egy kiskutya ,akit most szabadítottak rá a világra és fülét farkát behúzza. Barátok körében már kibontakozok, de amikor egyedül is megyek az utcán vagy részben ismeretlen társaságban vagyok félek önmagamat adni. Hogy gimnáziumba mentem, kicsit javított ezen, de megint kezd visszatérni a dolog. Ha valaki akár a szemöldökömre is azt mondja h h néz ki...akkor már szívem szerint azt is leborotválnám!

Nem ez a r*nya p*csa kislány vagyok......van egy két egyéb dolog is körítésnek, de úgy éreztem ennyi elég lesz egy-két jó tanácshoz(:


2012. jan. 5. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy tiéd a világ. A te tulajdonod az egész utca és mindenki a te rabszolgád. Húzd ki magad és járj büszkén.
2012. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!