Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehetne csinálni, hogy...

Mit lehetne csinálni, hogy magabiztosabb legyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami szép. Inkább azt mondanám, hogy átlagos. /kb 3-4 cm hasam van/

Emellett egy kicsit raccsolok így visszahúzódó vagyok.


2012. nov. 14. 19:23
 1/3 anonim válasza:

Járj el edzeni és/vagy táncolni!

Mindkettő segít(het) a kellő formába lendülni és sok emberrel megismerkedhetsz. Emellett, ha meg vagy elégedve a testeddel, akkor egyből megnő az önbizalmad! :) Sok sikert!

2012. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el kardiózni,(pl futás,biciklizés) tűzz ki magadnak célokat,kezd rövidebb egy két perccel,hogy tudd teljesíteni,ez önbizalmat is hoz(sikerül elérni,amit akarsz)emellett az állóképességedet is növeli,erősít,és az alakot is formálja :)fontos,hogy mindennap csináld,vagy mondjuk hétköznap egy napot kihagysz,plusz vasárapot,vagy ahogy szeretnéd,de a rendszeresség fontos!sok sikert :)
2012. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem a külsőtől függ az hogy magabiztos vagy e. Én teljesen megvagyok elégedve a külsőmmel, a legtöbb pasinak bejövök... Mégis önbizalomhiányos vagyok, nem tudom mit lehet ez ellen tenni.
2012. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!