Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kegyetlenül megfázhattam mit...

Kegyetlenül megfázhattam mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kint ténykedtem a kertbe tegnapelőtt locsolgattam gazolgattam ilyesmi. Úgy megfáztam hogy taknyom nyálam egyben volt tegnap. elfújkáltam vagy 200 darab zsepit.

megittam vagy 3 liter forróteát (almásfahéjjast) este még forró lábvizet is készítettem. De semmi változás nem történt ma is ugyanaz van ,kapar a torkom még a könny is folyik néha a szememből és folyik az orrom is. Már ott tartok hogy lefújom magam gáz sprayvel hátha az kioldja belőllem a bacit vagy legalább az orrom nem folyna. Levert és erőtlennek érzem magam a fejem mef úgy érzem mintha dinnye lenne. Mit csináljak ilyenkor?van rá valami gyógymód? Orvosokkal nem foglalkozom meg különben is vasárnap?!


2011. okt. 2. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

C-vitamint kéne szedjél,(az is jó ha almát vagy narancsot eszel).

orrdugulás ellen orspray meg vmi mentolos.

az is jó ha cukorkát eszel vagy rágózol.

2011. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Maradj az ágyban, próbálj minél többet aludni!

Egyél sok gyümölcsöt, igyál 100%-os narancslevet, egy C vitamint is bekaphatsz.

Amúgy én az Aspirin C-re esküszöm.

Este vegyél egy forró fürdőt, majd gyors bújj be az ágyba.

Viszont ha napokig nem javulsz mindenképp menj el orvoshoz, mert lehet antibiotikumra lesz szükséged, ha begyullad a mandulád, megduzzadnak a nyirokcsomóid stb...


Ha kamillával gőzölsz, az is rendesen "megnyitja a csapokat" :)

Kitartás és jobbulást!!

2011. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.. Majd igyekszem betartani a tanácsokat.
2011. okt. 2. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Bioparox, engem 2 nap helyrehoz. :)

Kamillás gőzölés is nagyon jó egyébként és nagy dózisú C-vitamin.

2011. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia tegyél jó meleg vízbe pár marék sót és tedd bele a lábad bokáig amilyen meleget elbírsz ,vagy ameddig elbírod a meleget nekem használ és esetleg lefekvés előtt a talpadat dörzsöld be pálinkával az is jó
2011. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!