Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az egyik ismerősöm szentül...

Az egyik ismerősöm szentül állítja, hogy a telihold befolyásol sok mindent az életünkben. Szerinte ettől is lehet, hogy időnként fizikai fájdalmaim vannak (ízületi, izomfájdalmak). Van bárki aki hisz ebben? Tud erről valamit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 11:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Vagy ehhez aztán tényleg semmi köze a holdnak?
2013. jan. 11. 17:03
 12/24 anonim ***** válasza:
A fájdalmat ugyanúgy érdemes kezelni, ez kb ugyanolyan, mint amikor idöjárásváltozásra reagál a szervezet.
2013. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

értem :)

és akkor már amúgy, izületi fájdalomra mit ajánlotok?

2013. jan. 12. 11:53
 14/24 anonim ***** válasza:
sportkrémek, hőtapaszok, thermál fürdő
2013. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Adott esetben lehet az izületi fájdalmak mögött veseprobléma is, ilyenkor célszerü kimondottan kevés fehérjét fogyasztani, nagyon sok zöldségfélét, és napona legalább 2-3 liter vizet vagy édesitetlen teát inni. Ezen kivül a félkész- és készételeket kiiktatni az étrendböl (a leveskocka, vegeta, füszerkeverék is idetartozik), mert a bennük lévö izfokozók, tartósitószerek, mesterséges szinezékek is okozhatnak ilyen jellegö problémákat.
2013. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én teliholdkor mindig nyugtalan és NAGYON hisztis vagyok! Még én sem tudom olyankor elviselni saját magam. Esetleg erre valami megoldás? :)


Ízületi panaszokra, ha nem gyulladásról van szó, akkor a melegen tartás a legjobb, én úgy hallottam. Termálfürdő, szauna, stb. és télen öltözz fel mindig rétegesen, jó melegen!

2013. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Igen. barátnőm is nagyon hisztis (de ő mindig) :D úgyhogy engem is érdekel az erre vonatkozó megoldás :)

2013. jan. 15. 14:03
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy bármi köze lenne ennek a teliholdhoz. Én speciel nem hiszek, inkább fogadj meg pár tanácsot,elhangzott pár! ;)
2013. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
meglesz :)
2013. jan. 17. 11:41
 20/24 anonim ***** válasza:
ne dőljetek be ilyen dolgoknak! Teliholdkor maximum a vérfarkasoktól lehetnek izületi fájdalmaid...:)
2013. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!