Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek már volt olyan időszak...

Veletek már volt olyan időszak, hogy hirtelen sok minden változott körülöttetek? Nekem ez a nyár a változásé. :D Nem csak fizikai, szellemi dolgokban, hanem mindenben.

Figyelt kérdés

Mások is másabbak lettek, velük is változás történt. Pl. húgom szakított a barátjával 6 év után, másképp viselkedik, barátnőm is másabb, én is. Fizikailag is változtam, meg vannak olyan dolgaim, amiről nem gondoltam volna, hogy lesz. Viselkedésben vagy gondolkodásban is vannak dolgok, amik furák.

Számomra ez a nyár, a változás időszaka. Ennyi minden nem történt velem soha ilyen rövid idő alatt, mint mostanában.

Nem mondom, hogy negatív ez a sok változás, inkább furcsa. Vajon mi jöhet még? Rossz dolgot nem szeretnék...


2012. aug. 3. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
26/L vagyok
2012. aug. 3. 16:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen velem is így volt az elmúlt években, sőt még most is. Az ember folyamatosan változik, de ez így jó. 25/L
2012. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az élet egy iskola. Azért vagyunk itt, hogy tanuljunk illetve tapasztaljunk. Természetes ha változnak a dolgok. Néha gyorsan, néha lassan.
2012. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 25-26. körüli életkor - meghatározó évek az ember életében.
2012. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sajt089 ***** válasza:

Érdekes, velem is idén nagyon fura, gyors, drasztikus fordulatok, változások történnek. Lehet baromság de ebben a 2012-es tudatváltozásban lehet valami.


Életem során nekem is (mint mindenkinek) sok szarság és sok jó dolog történt. Idén ezek mindennaposakká váltak.

Egyik párkapcsolat kezdeményem sem jött össze, egyik pillanatról a másikra kiléptek az életemből, meg sem magyarázták miért, gondoltam jobb is, mert biztos szemétládák pláne ha csak úgy minden előzmény nélkül szó szerint eltűnnek. Telefon kikapcs, e mail, chat, üzenetekre nem reagálás...és ez nem 1 vagy 2 eset! Elég jó tanuló voltam/ vagyok mégis megbuktattak a kedvenc tantárgyamból úgy hogy 1 pont híja volt az egésznek, de nem akarták megadni. Nem tudtam e miatt levizsgázni. Pénzügyekkel hatalmas problémáink voltak ebben az évben. Kiderült április végén, hogy öregapám beteg. Pár hét alatt annyira rosszul lett, hogy magatehetetlenül feküdt, mi ápoltuk egészen tegnapik, meghalt a kórházban. Az egész életem a feje tetején, minden összejött. Nem tudom mire vélni...sosem kellett ennyi dologgal megbirkóznom egyszerre....

2012. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: én pont ezt nem akarom, hogy rossz dolgok jöjjenek. Nekem szerencsére jók jöttek eddig (nagyjából) vagy semlegesek. Igaz, a barátommal összevesztünk, de az most nem hat meg.


Szar lehet neked, nagyon... :(

2012. aug. 3. 21:22
 7/7 anonim válasza:

Az életben csak egy állandó dolog van, a változás.

Én márciusban elváltam, és bár azt gondoltam, hogy ez soha sem történhet meg újra, megint szerelmes vagyok. Sajnos halálesetekből is bőven jutott erre az évre, a kislányom is elkezdett elindulni a nagylánnyá válás útján, ami nekem megintcsak elég furcsa érzés. Az anyagi helyzetem is folyamatosan változik, mikor már azt hiszem, hogy lassan kinn vagyok a vízből, mindig történik valami nem várt dolog... Valahogyan már a kedvem is elment attól, hogy előre tervezzek, hiszen folyamatosan közbeszól a sors, vagy bármi más. Szóval vagyunk így egy páran.

2012. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!