Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a fizikai...

Mit kell tudni a fizikai síkra kivetített asztrál projekcióról? Valakinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Hogyan tudom elérni?

Figyelt kérdés
Próbálkozok egy ideje a tudatos álmodással, de nem nagyon sikerül. Illetve sikerül, de nem túl sűrűn. Ez a fizikai síkra kivitelezett asztrál projekció eléggé felcsigázott és szeretném megtanulni. Először is szeretném, ha írnátok nekem róla. Főleg olyanok akik már átélték és sokszor tervezik még átélni :D
2012. okt. 25. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ez nem létezik és csak kitalálták!
2012. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

10:03

Rövidebben megfogalmazva:Kizárt dolog, mert nem tudom.

2012. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akik sok gyakorlás után képesek elérni, hogy akaratlagosan kilépjenek a testükből, azok általában a fizikai síkra lépnek, de ez bárkinél spontán is előfordulhat, csak ilyenkor még kevésbé képes befolyásolni, melyik síkra lép, de nyilván nem túl messze a fizikaitól, mivel élő emberről van szó...

Van tapasztalatom, én a fizikai síkra kilépve nem sok különöset tapasztaltam.Ilyenkor minden irányba láttam , szerencsére ez nekem sosem zavarta meg az irányérzékem, van akit összezavar.A tárgyak, emberek körül kékesfehér halvány fényt láttam, mintha belülről világítanának, de ha nem láttam ilyet, akkor is tökéletesen láttam mindent, a teljesen sötét szobában is.A tárgyakkal problémám akadt, például nem tudtam kinyitni az ajtót, felkapcsolni a lámpát.Mások nem érzékelték ilyenkor a jelenlétemet, próbáltam őket ébresztegtni, de hiába ...Tehát ez egy olyasmi állapot, mintha szellemként közlekednél.A fizikai síkon előfordult, hogy a házban tatrózkodók asztrális lényével beszélgettem.Olyan is volt, hogy távolabbi ismerős asztráltestével találkoztam.Előfordult, hogy különösebb, álomszerű élményem volt, de az már valószínű, nem a fizikai síkon történt.Egyébként néha különösen fáradtnak éreztem magam ilyen tapasztalatok után.Nekem szándékosan sosem sikerült, de vannak gyakorlatok asztrál projekcióhoz.

2012. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak, hogy képest volt ő egyedül érdemi választ adni!

Aki nem bizonyult ide illőnek természetesen lepontoztam és remélem mielőbb repül innen.

2012. okt. 26. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Én meg kéredztem egy értelmeset, de nem csak lepontoztál, még csak nem is válaszoltál...

Találkoztál a fehér hajú lánnyal és a pappal az asztrál síkon? A válaszoddal sokat segítenél...

2012. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utcsó hozzászólónak: nem csak ő, én is lepontoztalak és remélem mihamarabb repülsz.


Kérdezőnek: Nem biztos hogy jó helyen keresed a választ itt, de talán az alábbi 2 link segítségedre lesz:


*****


[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm!

Utsó előtti... Nem értelek. Soha nem jártam a fizikai síkon, így miért találkoztam volna ilyenekkel, hogy fehér szemű lány?

2012. okt. 27. 09:01
 8/11 anonim ***** válasza:

"Soha nem jártam a fizikai síkon"


???


Asztrál-, mentál síkokon is van net? Gyorsabb?

2012. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, félre értettelek. Azt hittem jártál a síkon.

59%-os mi a bajod? Miért kéne repülnöm? Bántottalak?

2012. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

10:11.

Nem úgy értettem, hogy fizikailag nem jártam a fizikai síkon, hanem a fizikai testemtől elválasztott asztrál testemmel nem jártam.

2012. okt. 27. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!