Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valaki -betegesen-...

Lehet valaki -betegesen- zenefüggő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy hatalmas nagy gondom. Régen is szerettem a zenéket, de az utolsó pár hónapban függővé váltam. Mármint, ha ez lehetséges. Éjjel nappal zenét hallgatok és ha filmet nézek, akkor a szövegre nem is tudok figyelni nagyon, mert elnyomja az alatta futó zene. A másik gond, a zenehallgatás, mert volt olyan, h. nem vittem magammal a mp4-met és akkor tiszta ideg voltam. Félek, hogy ez kikezdi a hallásom is. Volt már valakinek ehez hasonló esete? Elmúlik ez magától? Orvoshoz nem akarok menni.
2009. aug. 28. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló cipőben vagyok. egész nap szól a rádió, vagy gépen hallgatom a zenét, vagy mp3-on, vagy telón. szval én kivétel nélkül mindig zenét hallgatok. nekem a zene írtó sok "részt vállal" az életemből. elvileg halláskárosulást okoz a fülhallgató és a hangos zene. De engem nem érdekel túlzottan, végülis elöbb utóbb a látásom-hallásom, meg mindenem legyengül. most mit parázzak ezen is, vannak sokkal fontosabb dolgok is.
2009. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
halgass tokio hotelt attól egy életre elmegy a kedved a zenétől
2009. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokunknak vannak ilyen korszakai. Jön és megy. Egyszer majd megcsömörlesz tőle, és akkor majd a csendet élvezed (egy ideig). A hangerőre viszont figyelj, mert fülhallgatóval valóban károsodhat a hallás.
2009. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
létezik, haverom is zene függő :@ :@
2009. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

igen asszem vannak ilyen korszakok... deee ha nem vigyázol akkor azért nehéz lesz leszokni

de pl a körülményektől is függ, hogy függő vagy-e. Mert pl én anno napi egy-másfél órát gyalogoltam, azt tök kussba nehéz lett volna. Szóval ha sok az üresjáratod, akkor jogos.

Amúgy lehetsz függő. Az ember minden cselekvéstől lehet függő. Evésfüggő, tvfüggő, számítógépfüggő, szexfüggő

még olyan is van, hogy kézmosásfüggő :D

nem kell orvoshoz menned. hát aki a cigiről akar leszokni, az se megy orvoshoz :D

Amúgy azt mondják, hogy aki nem engedi magához a csöndet, az fél kettesben lenni önmagával :D

de ezt csak mellékesen teszem hozzá

sok sikert :)

18.L

2009. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem biztos h csak korszakokban létezik. : ) de szerintem ez nem annyira para.. én is az vagyok én még akkor is ideges vagyok ha elhalkul a zene.. szóval .. és én már 8 éve vagyok lassan, és nemtudom megunni. (: mindegy mi, csak zene legyen (itt Justin Bieber, Fluor, SP stb. nem beleértendők) szerintem járhatnál vmi hangszerre.. nem azért mert attól enyhül, csak kevésbé károsodik a füled.. már ha gyakorolsz. (: remélem segítettem.
2011. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!