Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Mi okozhatja a vérnyomás...

SOS! Mi okozhatja a vérnyomás nagy mértékű ingadozását?

Figyelt kérdés
Édesanyám nagyon rosszul van, szédül és hányingere van. Egy fél órán belül 90/65-ről 130/110-re ment föl a vérnyomása, mi lehet vele? Kell-e orvost hvni? Nem szed semmilyen gyógyszert, és még soha nem volt komolyabb baja (klimax korában van).

2013. jan. 14. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Menyjetek dokihoz.Lehet az idő okozza.Lehet,hogy más.
2013. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is igy voltam vagyok,ha rosszul van hivjatok orvost.En eddig alacsony vernyomassal eltem,majd mikor többször felugrott,szivvereseim voltak,korhazba mentem,ahol kinevettek.Egy növenyi alapanyaguu sziverösitöt hasznalok,ami jo magas es alacsony vernyomasra is.Anyukad csinaltason minel elöbb egy hormonvizsgalatot,lehet a progesztoron szintje alacsony,ez valtozo korban normalis,de lehet rajta növenyi alapanyaguu kremmel(progeszteron) segiteni.

Nemetorszagban ,Ausztriaban es sok mas nyugati orszagban,erre a tünetekre a nök,mar orvos nelkül veszik a progeszteron kremet.

[link]

2013. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már jobban van, de ezt a hormonvizsgálatot fogom mondani neki. :)
2013. jan. 14. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem. Hátha valaki ért hozzá. Az érrendszerkárosodás-eltömődésnek lehet ilyen tünete?
2013. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!