Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 9:15-kor ébredtem és már...

9:15-kor ébredtem és már 6-szor voltam pisilni, tegnap délután kezdődött, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon tompán fájt az alhasam, mára elmúlt, viszont nagyon gyakran járok pisilni és pisilés utáán is úgy érzem, hogy megint tudnék. Már teljesen vízszinű. Méregtelenítésnek jó, de mitől lehet? nem iszom sokat! A stressztől lehet? Vagy inkább betegség? Ha stressz, akkor hogy tudom megállítani?
2013. jan. 16. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű felfázás. Csalántea (ez vizelethajtó enyhén, de segít tisztítani a húgyutat), tőzegáfonya kapszula, kamillatea. Ha 2-3 nap alatt nem enyhül/múlik el akkor irány az orvos, komolyabb baj is lehet belőle.
2013. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első jót ir,a tea és a tözegáfonya nekem is mindig jót tesz
2013. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fontos még, hogy sokat folyadékot igyál, ha nem iszol akkor is kell majd menni 5 percenként pisilni, de jóval fájdalmasabb lesz. Plusz gyorsabban távoznak a baktériumok ha tényleg pisilsz nemcsak pár csepp jön ki.

Én ajánlom a vörösáfonya italt is az nagyon jó rá.

2013. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csalánteát iszogatok reggel óta, jó sokat iszom, de sokkal többet járok arányában wc-re. Vizeletvizsgálat van ilyenkor?
2013. jan. 16. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen van vizeletvizsgálat, ha baktériumot találnak benne, akkor kapsz antibiotikumolt. Érdemes a tőzegáfonyát (vörösáfonya), szedni vagy inni még a betegség után 2-3 hétig, mert gyakran visszatér a betegség.
2013. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz. Valszeg felfáztál. Ha fáj a hasad,nem vicc.Megnézi a vizeletedet és kapsz gyógyszert, ha jónak látja. Ennyi az egész. Egyébként cickafark, nyírfalevél, körömvirág tea 1-1 kávéskanál mindháromból, leforrázni. Napi 2x meginni egy csészével. Hatásos! De azért most orvoshoz menj! Jobbulást!(-:
2013. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cicafark teával vigyázz, ha fogamzásgátlót szedsz. Gyengítheti a hatását. Első voltam.
2013. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosomnál, azt mondta, hogy kezdődő felfázásom van, adott egy port, amiből egy adag elég állítólag, a hányingerre pedig daedelont javasolt. Hátha valaki hasonló cipőben jár, azért osztottam meg :)
2013. jan. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!