Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki segítsen könyörgöm! Mi...

Valaki segítsen könyörgöm! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A fejemen minden fáj, csak jobb oldalt.

Fájt már a fejem, de nagyon szinte már elsírtam magam, aztán a szemem mellett, aztán a fogam az is nagyon... utána a fülem, és most a torkom. de csak jobb oldalt minden. Voltam orvosnál, vérnyomásom kicsit magas, de holnap mehetek iskolába. Most mi tévő legyek mi lehet ez?


2013. jan. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz fog? Mert ha van egy fogad, ami be van gyulladva, akkor a fájdalom kisugározhat és mivel csak egyik oldalon van gyulladt fog, így azon a felén fog sugározni, ahol a rossz fog van. Kell egy beutaló a szájsebészetre, ahol csinálnak egy panoráma felvételt a fogsorodról és az megmutatja, hogy van-e olyan fogad, ami gyulladt.

Migrénes fejfájásnál az egyoldalú fejfájdalom a jellemző, de az nem jár együtt fog és fülfájdalommal.

Ha lenne egy vírusos fertőzésed, az még okozhat torok-fej-fülfájást, de attól meg a fogad nem fáj.

Szerintem a fogad lesz, de nem biztos. Nem szoktad érezni, hogy egy ideje fájna a fogad? Amikor még minden más nem fájt?

2013. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poet1 ***** válasza:
Ez fog dolog. Nekem már a szívem is fájt amíg ki nem húzták a bölcsességfogam. Meg volt a többi is. Menj fogdokihoz. :)
2013. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tegnap kezdődött, először a fejem fájt iszonyúan aztán a fogam... és a többi utána. most mintha egy gombóc lenne a torkomban
2013. jan. 16. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogad lesz a ludas.
2013. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!