Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor izgulok, vagy ha csak...

Amikor izgulok, vagy ha csak egy picit is mozgok nagyon elkezd dobogni a szívem. Miért? 14/l

Figyelt kérdés

Izguláskor is, rendesen hallom, ahogy dobog, már lassan a fejemben dobog.


Amikor egy picikét ugrálok (pl. 2 perces számra táncolok) utána is nagyon gyorsan ver. De képes pár másodperc alatt elkezdődni ez a nagy szívverés, ha hirtelen elkezdek félni/izgulni.


Amúgy is nagyon stresszes vagyok, sokat izgulok. Amikor meg meghallom, és érzem (picit el is szédülök), hogy milyen gyorsan ver, rögtön bepánikolok. Félek, hogy egyszercsak meghalok. De komolyan.


Amúgy pár perc múlva elmúlik, ha nem figyelek rá. De ha figyelem, akkor csak lassabban múlik el. Este, elalváskor is rám szokott jönni, és bepánikolok, hogy bajom van, és akkor még gyorsabban ver.


Normális ez? 14/l


2013. jan. 20. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy ez akkor kezdődött, amikor téluszünet után visszamentünk a suliba.

Elég sok minden összegyűlt:

-Előkészítőre jártam, ahol nem ismertem senkit, majdnem elájultam, annyira izgultam minden alkalommal. De halál komolyan, rendesen remegtem.

-A felvételire készültem nagyon sokat, és izgultam is miatta.

-Táncpróbákra kell járnom, ami elég gyatrán megy, és semmi kedvem hozzá.

-Megint gondok vannak az önbizalmammal.

-Már lassan nem bírom az iskolámat. Egy fél évet kibírok valahogy, de néha fel akarom adni. Sok idióta van, akik beszólnak, fogdosnak, meg ilyesmik. Én meg érzékeny vagyok, és ezt nem bírom el.

-Valahogy félni kezdtem a világtól. Félek, hogy megerőszakolnak, vagy hogy megvernek, attól még jobban, hogy a családtagjaimmal történik ez. Elég zűrös helyen élek, lehet azért is alakult ez ki, mert tényleg van rá esély.

-Rettenetesen félek az új sulimtól.

-Mindezek miatt (is) alvásproblémáim lettek. TÖbbször mentem úgy suliba, hogy az előtte való éjszakát teljesen átvirrasztottam.


Szóval nagyon depressziós hangulatban vagyok, sokszor meghalni van kedvem. Ez is lehet az oka? Előtte nem tűnt fel. :C

2013. jan. 20. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
orvos, pszichologus, természetgyogyász, valami kell. ez se normális h mindenen agyonizgulod magad.kezeltesd ki.
2013. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menni!
2013. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De annyira súlyos, hogy orvos kéne...? :C

2013. jan. 20. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy sulyos de attol még az lehet ha nem deriti fel mi ez...
2013. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb ezt szakemberre bízni, nehogy tényleg súlyos gond legyen.
2013. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!