Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan bírnám egy vagy több...

Hogyan bírnám egy vagy több nap alatt testileg és szellemileg kipihenni magam?

Figyelt kérdés
Főleg azokat kérdezném akik sokat tanulnak (egyetemisták), hogy ők amikor van egy szabad napjuk mit csinának hogy testileg-szellemileg kiürüljenek és nagy erővel mehessenek tovább. Mert az, hogy egésznap tv előtt alvás az nem igazán hatásos. Tapasztalatokat kérnék, hogy ki hogy szokta és ami neki bevált.:)
2013. jan. 21. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van egy szabadnapom, akkor azt a családdal és a barátommal töltöm, együtt filmet nézünk, elmegyünk valamerre sétálni. Ha pedig egyedül vagyok, akkor addig alszok, amíg csak tudok, és csupa olyan dolgot csinálok, amihez kedvem van: olvasok, elmegyek a városba nézelődni, kávézok a barátnőkkel, vizsga után esetleg meglepem valami sütivel magamat.


Ez szerintem teljesen attól függ, hogy te mit szeretnél. Akkor fogod a legjobban kipihenni magad, ha úgy érzed, végre azt tehetted, ami jól esett :)

2013. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy jó meleg fürdő. Jó sokáig és valami aromás fürdősó. Majd utána, ha megteheted vagy meg tudsz kérni valakit, akkor egy kellemes masszázs. Ennél jobb nincs is. A tv és az alvás semmi ehhez képest. Aztán még után egy kiadós séta, bámészkodás meg ilyenek.
2013. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nálam is alapvető probléma volt, mire rájöttem, hogy semmi mást nem kell tennem, csak megfelelő mennyiséget aludni. És a megfelelő mennyiséget úgy értsd, hogy minden nap, nem csak hétvégén. :) Tehát nálam a menet az, hogy max 10ig vagyok ébren este, és így szinte gond nélkül fel tudok kelni reggel, és kipihentebb is vagyok. Ezen kívül nálam meg a MagneB6+B-komplex+C vitamin kúra is. :) Így elég hatásos a dolog. :)
2013. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!