Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcsán érzem magam szédelgek...

Furcsán érzem magam szédelgek meg fáj a fejem mitől lehet ez, leírásban a többi?

Figyelt kérdés
Edzésen voltam, éreztem hogy fáradt vok, na mondom kicsit még meglököm a dolgot, intenzív nagy súlyos feladat volt, aztán a végén úgy érzetem hogy phuh valami nem okés, elkezdtem szédülni meg úgy elvörösödtem mint állat. Hazajöttem azóta még mindig szédülök, kicsit gyengének érzem magam meg fáj a fejem. Volt mellkasi fájdalmam is pár percig de elmúlt. Kicsit megvagyok ijedve még nem volt ilyenem soha. Vérnyomást mértem első mérés 116/49 a pulzus 76, második mérés 126/60 pulzus 89, hozzáteszem most ideges is vagyok meg rémült. Most úgy azt merném mondani oké vagyok. Érdemes lenne holnap egy EKG-t csináltatni a háziorvossal?

2013. jan. 24. 18:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit zsibbadt a fejem is, de most nem érzem azt sem.
2013. jan. 24. 18:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy csak a kimerültség okozta, a mellkasi fájdalmat pedig az, hogy túlhajtottad a szíved, és nem kapott megfelelő mennyiségű oxigént. Pihenj le, és máskor figyelj a szervezetedre, ha érzed, hogy fáradt vagy, akkor inkább csökkentsd kicsit a terhelést. Igyál sokat, feküdj le korán, valószínűleg holnap már semmi bajod nem lesz. Ha még mindig fáj holnap is a mellkasod, vagy furcsán ver a szíved, akkor menj dokihoz. Egyébként meg ha attól megnyugszol, egy rutin EKG sosem árt.
2013. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már jobban érzem magam, köszönöm a válaszod, valószínűleg a pánikom nagyobb volt mint a bajom, tényleg egy kicsit túlhajtottam a szívem, legközelebb óvatosabb leszek meg körültekintőbb.
2013. jan. 25. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!