Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hova fordulhatok több napja...

Hova fordulhatok több napja "kiakadt" ropogó, és rettenetesen FÁJÓ csuklóval? 20/L

Figyelt kérdés
rosszak az ízületeim, térdem is problémás, a csuklómmal gyakran van baj, de most a bal olyan szinten fáj, hogy kicsit hozzáérek már sírhatnékom van a fájdalomtól, mozgatni csak iszonyatos fájdalom árán tudom, és ez már több napja nem akar elmúlni. Forduljak vele orvoshoz? És ha igen, milyenhez? (Eddig be volt fáslizva, az se segített most)
2013. jan. 26. 01:37
 1/6 anonim válasza:
Egyértelműen orvos. Legjobb ha a házi orvost választod majd ő megmondja neked , hogy eme rettenetes fájdalommal hova is menj :) Remélem tudtam segíteni :)
2013. jan. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Hát reméltem, lesz más ötlet a házidokin kívül :'D (nagyon nem szívesen megyek hozzá, nem "jövünk ki")
2013. jan. 26. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ortopédiára!
2013. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
baleseti sebészetre menj.
2013. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De a baleseti sebészet nem tudom, menynire jó, hisz tulajdonképpen nem történt semmi a csuklómmal, csak úgy magától "szétment"...

2013. jan. 26. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
ORTOPÉDIÁRA!!!
2013. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!