Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 éves lány vagyok és szeretn...

14 éves lány vagyok és szeretnék egészségesebben élni. Viszont ötletem sincs, hogy hogyan kezdhetnék neki? (többi adat lent)

Figyelt kérdés
159 cm vagyok,52 kg.Ezt elég soknak tartom,viszont elég vékony vagyok,szóval nem az alakommal van bajom,hanem az állóképességemmel.Hogyan javíthatnék rajta? A bőröm is olyan átlagos,van rajta pár pattanás,de én tökéletes bőrt szeretnék.Hogyan érhetném el? És nincs valami egészséges diéta tippetek,étrend ötlet? Segítsetek kérlek!

2013. febr. 2. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj! Legalább heti 3-szor. Cukrot löttyök helyett ásványvizet igyál. Sima tészta helyett térj át a durum tésztára, csoki helyett gyümölcs, sima rizs helyett barna rizs. Sok zöldség:)
2013. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Táplálkozz vegyesen, természetesen zsírra és húsra is szükséged van mértékkel, de sok gyümölcsöt és zöldséget egyél, és mozogj sokat!
2013. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok 159 centihez egyáltalán nem sok az 52 kiló!!!
2013. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!