Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egészségtelenül élek? (többi...

Egészségtelenül élek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Magántanuló vagyok és egész nap az ágyban vagyok,tv-zek,eszek,iszok,és persze ebéd útán elkezdek tanulni,

csak wc-ni kelek ki az ágyból meg inni.

éjjel 1vagy 3 közzött alszok és hamarabb nem tudok de majdnem délig szoktam aludni.szerintem ez így nagyon egészségtelen

mit tehetnék ellene,hogy tudnék hamarabb aludni?

bocsi ha rossz a helyesírás és hogy ilyen hosszú

létszi csak normális válaszokat küldjetek.



2013. febr. 4. 22:40
 1/5 anonim válasza:
kelj fel 7-kor
2013. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit se mozogsz amiatt élsz egészségtelenül :/

Ha délelőtt valamit sportolnál kellően elfáradnál egy 10-11 órai lefekvéshez.

2013. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi okod van a magántanulóságra?

amúgy nem véletlen van bevezetve iskolában a napi tesióra.

csomó energiát viszel be kajával a szervezetedbe, de semmit nem mozogsz, így az nem használódik fel. Csomó mindent felboríthatsz a szervezetedben ezzel. senki nem ússza meg a tartós ilyen állapotot valamilyen egészségügyi következmény nélkül, szóval ha más problémád nincs, ez a legkevesebb, és muszály megtenned magadért, hogy az otthonlevésen kívül csinálsz mást is.

2013. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy egész nap ágyban? Mozgássérült vagy?
2013. febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mozgássérült,a nagyszüleimnél vagyok ideigleniesen,nem tudom mit sportoljak,mozogjak,egy ismerősöm,barátom nincs itt vidéken.van udvarunk de elégpocsék idő van kint.ilyenkor nem szeretek kimenni.nyáron sokat kertészkedtem itt szívesen voltam a napon,szabadban.
2013. febr. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!