Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszaka mellkasi nyomó érzés?

Éjszaka mellkasi nyomó érzés?

Figyelt kérdés
Tegnap este nem volt semmi bajom. Fél 3-kor arra ébredtem, hogy eléggé fáj a mellkasom középen. Ittam vizet, kinyitottam az ablakot és vettem mély levegőket, de nem múlt el. Egyre jobban idegesített, nem is tudtam vissza aludni. 6 óra felé már hányingerem is volt és gyomorsavat hánytam, aztán epét. Azóta a gyomrom is fáj és az előbb is jött fel gyomorsavas-habos cucc. A mellkasom talán jobb egy fokkal, eléggé száraz lett a szám is, hiába iszok. Most ittam kamilla teát, hogy megnyugtassam a gyomrom, de úgy érzem, ez is ki fog jönni. Este volt egy kis stressz, de semmi komoly. Szerintetek attól van? Vagy mi bajom lett? Eléggé félek. Feküdni sem igazán bírok, mert szédülni kezdek. Köszi a normális válaszokat. :)
2013. febr. 7. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd fel a családorvost. Ha hánytál, akkor jó eséllyel valami gyomor dolog van, de szerintem jobb, ha egy szakember mondja meg a tutit. Mellkasi nyomó érzés lehet szívtől is, ez légszomjjal szokott társulni, illetve zsibadást érezhetsz elsősorban a bal karodban. Szédülés is lehet szív eredetű, de lehet gyomorrontás miatt is.


Bár én úgy gondolom, hogy jó eséllyel az emésztőkéd borult ki, azt javaslom, mindenképpen keress fel egy dokit.

2013. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reflux-betegség tünetei. A gyomorsav miatt érzed.
2013. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!