Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudok tenni vele? Hasmenés...

Mit tudok tenni vele? Hasmenéses virus.

Figyelt kérdés

Párom itt van nálam,de benyelt vmi virust. Hasmenése van meg hányingere maár 2x hányt is. Nem akar enni semmit. Csináltam főtt krumplit,még a fájdalom csillapítót sem veszi be mert éh gyomorra nem akarja. De enni sem hajlandó semmit fáj a hasa. Gyanitom azért mert éhes is. Egész nap körülötte ugrálok h mit akar enni. Már eléggé bosszantó. Jó sajnálom meg minden,de egész nap kinn ülök a konyhába mert én ne feküdjek ott mellette,zavarja a tv,minden.

orvoshoz nem akar menni mert nincs tb-je.


2013. febr. 8. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Smecta por, esetleg Enterobene tabletta a hasmenés ellen.

B6 vitamin vagy Daedalon a hányingerre.

Sok tea a folyadékpótlásra (ha kiszárad, kórházba kerül)

Enni pedig ropi és banán. Ezt a gyerekorvosunk ajánlotta amikor a gyerekeimnek hányásos-hasmenéses betegsége volt. Először azt hittem, csak a gyerekek kedvében akar járni (nagyon szerette a gyerekeket és értett is a nyelvükön), de valóban csak ezt bírták megenni. Most már felnőttek, de hányás-hasmenésnél most is ropit és banánt esznek.

2013. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!