Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van-e most Magyarországon...

Van-e most Magyarországon valamilyen hasmenéses betegség?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de borzasztóan csikar a hasam, valamint nem egyszer kellett szaladni a wc-re... Sőt hányingerem is van. Bár lehet a tegnapi vacsi, a majdnem lejárt szavatosságú virsli van a háttérben. Igaz csak pár falatot ettem belőle.
2013. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem és a páromnak is ugyanezek a tüneteink reggel óta.
2013. jan. 25. 14:17
 3/9 anonim válasza:
Nálunk (Nyíregyen) rengetegen ilyen tünetekkel vannak. Most a kistestvérem (1.5 éves) került kórházba, tegnap lett rosszúl szegény.
2013. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, tegnap volt a hírekben.
2013. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Az e coli okoz hasmenéses tüneteket, el lehet kapni pl. mosatlan zöldségtől, gyümölcstől, koszos dolgoktól, járványt is rendszeresen okoz. Keress rá google-n a részletekért. E COLI
2013. jan. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Budapestről írok.

Igen. Karácsony óta kering a családban.

2013. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sürgősségi ambulancián dolgozom, rengeteg a hasmenéses beteg az utóbbi hetekben. Többféle kórokozó is volt köztük: a leggyakoribb a rotavírus és a Clostridium difficile, de "találtunk" Campylobacter jejunit is... Ilyenkor télen a calicivírus is nagyon gyakori szokott lenni. Sok folyadék, szükség esetén lázcsillapító, ágynyugalom. Ja, és ne menjetek közösségbe, mert csak lefertőztök mindenkit! ;)
2013. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van! A gyerek bekapta.
2013. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tesóm vagy 2 hete volt így, akkor a doki azt mondta neki, hogy nagyon sok ilyen betege van. (miskolc)
2013. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!