Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülpattogas elmulasztasara...

Fülpattogas elmulasztasara ötletek?

Figyelt kérdés
Anyumnak kb 1hete kezdődött,azota egyre többször jön elő!Ma már szinte egész nap érzi!Orvosnál volt,az nem látott semmit,azt mondta,lehet be fog gyulladni,menjen vissza majd ha rosszabodik!Valakinek esetleg volt már?mitől lehet!?Orrsövényferdüles van neki,plusz allergia,amire használ orrsprayt,ez elmulasztotta az orrfolyást,viszont jött ez a pattogás!Lehet összefüggés?
2013. febr. 9. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínüleg összefügg a két dolog. A náthát igyekezni kell megszüntetni mert a felgyülemlett váladék középfülgyulladáshoz vezethet. A pattogás szerintem magától el fog múlni vele együtt, ha az orvos nem látott semmit akkor csak náthát kell minél előbb megszüntetni.
2013. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van az egyesnek, mert az ilyen általában akkor jön ha nyelünk, vagy nyílik csukódik a fülkürt, hogy kiegyenlítse a belső fül és garat közti nyomáskülönbséget. Viszont ha van ott valami ami el tudja torlaszolni a levegő útját, vagy lefojtja, akkor lehet pattogás. Nekem még ilyen nem volt, csak gondolom.
2013. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia esetleg megkérdezhetem h azóta elmúlt e neki? Nekem most jött elő, és nagyon idegesítő.
2022. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!