Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szüleim kb. egy éve váltak...

Szüleim kb. egy éve váltak el. Akkor persze, rosszul voltam, de jól viseltem. Mostanság azonban így általánosan rossz a közérzetem, lehet, hogy most jön ki rajtam az egész?

Figyelt kérdés
Szürkék a hétköznapjaim,nem sok pozitívumot látok,annak ellenére,hogy tudom,h. vannak. Tisztában vagyok azzal is,hogy nem egy hatalmas probléma.Úgy általános lehet ettől az egész húzós egy évtől rossz közérzetem?
2013. febr. 11. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet. De ezt innen nemnagyon tudjuk megmondani neked, hogy most neked ez mennyire hat. Ha sokszor jutnak eszedbe ezzel kapcsolatban gondolatok, akkor valószínüleg még van mit feldolgozni.
2013. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát. Gondolom sokat veszekedtek válás előtt. Ez most megszűnt. Nem?
2013. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!