Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne izgulja...

Mit csináljak, hogy ne izguljak annyira állásinterjú előtt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 19:27
 1/5 anonim válasza:
100%
vannak homeopátiás nyugtatók amik szorongás ellen vannak és ha jól tudom növényi eredetű anyagokból készülnek, drogériákban teák is kaphatóak
2009. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően izgulós vagy, nem tudsz kibújni a bőrödből. Ezt csak a rutin csökkenti, de azt nem kívánom neked. Gondold végig, miket kérdezhetnek és arra milyen választ fogsz adni. Pl mért pont itt akarsz dolgozni, hol dolgoztál eddig, mért jöttél el. Öltözz fel csinosan, előtte feküdj le idejében, de előtte való nap csinálhatsz valami kellemes, szórakoztató, lazító dolgot.
2009. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
csak gondold azt hogy egy ismerosoddel talakozol es csak egy barati csevegesrol van szo! Ne felejtd el hogy nem csak teged interju-vol a csapat ha nem Te is interju-lod oket. En sosem izgulok, minek?? Vagy megkapom az allast vagy nem, ezen hiaba idegesitem magam! Ha nyugodt vagy akkor jobb lesz az interju is! Szerintem ez csak metalis problema mindenkinel es nem szednek semilyen gyogyszert ra!! csak vedd lazara a dolgot!
2009. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én mindig egy fél vodkával és egy bacardi beezerrel korábban indultam el. annak idején 3 melóhelyet megszereztem így egymás után, de egy éve már nem jön össze semmi, még interjú sem. :)

páleszt, sört, bort, ilyesmit ne igyál, mert az érződik.

2009. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

túl vagyok rajta,éés nem ettek meg,sőőőt:D

2009. szept. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!