Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az állásinterjú után sem...

Az állásinterjú után sem értesítenek, ha nem én kellek?

Figyelt kérdés
Voltam állásinterjún, és úgy érzem, jól sikerült. A hölgy azt mondta, hogy másnap felhív, de nem hívott. Valószínű, találtak nálam alkalmasabbat, de én azt hittem, az a minimum, hogy egy telefont megeresztenek, még ha nem is engem vesznek fel. Tapasztalatok?
2011. okt. 27. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem hívtak akkor valószínű felvettek mást. de azért várj még pár napot.
2011. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor nem hívtak vissza engem sem. :(
2011. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Az a minimum?" Pfffffffffffffff! Ennyi az össz hozzászólásom. Én múlthét hétfőn voltam és közölte a főnök asszony, hogy nagyon szimpi voltam, majd még hív. Írt e-mail másnap, hogy mikor tudnék bemenni próba napra és vigyem be minden iskolai végzettséges papírom meg a TB könyvemet is.Elmentem , minden csúcs volt. Koleganők kedvesek, jól kijöttem velük. A munkát pontosan és nagyobb fennakadás nélkül elvégeztem. F. asszony mondta, hogy akkor majd hív telefonon....következő hétfőn jött e-mail, hogy sajnos nem engem választottak....na bum....FUCK! Szokj hozzá...bűr Én még jól jártam mert adott 3 ezret a próba napra, volt ahol ingyé hajtottak szarrá és ott még bunkók is voltak. Most saját vállalkozásban gondolkodom,erre a cégprofilra lenne igény,amiben gondolkodom 22N
2011. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem semmi, amit eljátszottak veled, de hát legalább szóltak. Sok sikert a vállalkozásodhoz! Sajnos én nem gondolhatok ilyesmire, mert nincs semmilyen tőkém, se "kézzelfogható" szakmám, pl. fodrász.
2011. okt. 27. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Hi! Hát gondolhatod, hogy nekem sem tetszett, hogy elutasítottak. De 10-ből 9 helyről nem szólnak vissza!Úgyhogy nem érdemes 2 hétnél tovább várni a csodára!

Tőkém nincs, csak szakmám és gyakorlatom és ha msot belevágnék havonta annyit megkeresnék,hogy magam bejelentsem fizessek mindent magam után és még maradna is annyi, amennyit máshol átlagban kapni szoktak az emberek és így mégis csak a magam ura vagyok...ennél jobb főköke senkinek sincs :D 22N

2011. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!