Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom nagyon megijesztett....

A párom nagyon megijesztett. Csak szerintem nem normális egy ilyen reakció?

Figyelt kérdés
Párom megfázott egy hete, de valószínűleg ráhúzódott a fülére. Éjszakánként többször is felébredt az elmúlt napokban, mert fájt a fülénél. Éjjel 3:45-kor arra riadtam, hogy sír és üti a fejét, ott, ahol fáj neki. Teljesen kikelt magából. Kérdeztem, mi a baj, mondta, hogy elege van, hogy napok óta nem alszik, és folyton fájdalmai vannak. Felkeltem, melegítettem sót, azt tettük a fülére. Ő elaludt ezután, de én még egy órát ébren voltam, nagyon megijedtem. Szerintem nem normális reakció, hogy magát pofozza. Azt mondta, azért tette, mert így legalább tudja, mitől fáj. Tényleg megrémültem. :( 22/N
2012. dec. 31. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a több napos kialvatlanság okozhatta
2012. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mikor fájt a fogam én is ütögettem az arcom, tényleg jobb lett. Ha valami nagyon, elképesztően fáj, valahogy tényleg ütni támad kedve az embernek azt a helyet, nincs ebben semmi nemnormális. Amúgy orvosnál járt már?
2012. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem segítettél neki ütni magát?
2012. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Azon csodálkozom, hogy két felnőtt ember egyikének sem jut eszébe elvinni a másikat a dokihoz.
2012. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem is értem, miért az első fájdalmas napon nem szólt neked? Talán másnap elmehettetek vona orvoshoz is. Amit csinált, nem normális és teljesen jogos, hogy megijedtél. Furcsák néha a férfiak. Az enyémnek ma életében először fájt a feje /mint kiderült már tegnap este óta!/, de nem tudok beletömni az Algopirint, mert fél, hogy "rászokik".
2012. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Karácsonykor családot látogattunk, és nem volt rendelés sem. Egyébként meg felnőtt férfi, én javasoltam az orvost, de mondta, hogy nincs kedve órákat ott ülni. Most már el fog menni valószínűleg. De mégsem vonszolhattm el én orvoshoz, ha ő nem akart menni.
2012. dec. 31. 16:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szerinted sem kell semmi jót akarnia magának, aztán küldd el aludni. Ha belátásra tér, kísérheted orvoshoz. Addig meg csak üsse magát.
2012. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

6


Nő létedre tudhatnád, hogy mindig van-akár ünnepnap is a Klinikákon.Mindig.

És ha látod, hogy a férfi melletted szenved-és mint köztudott minden férfi egy "hős" ha fájdalma van, akkor is eltudtad volna vinni a dokihoz-ha akartad volna. De nem akartad, most meg ijedezel. hát ne is haragudj, de egy felnőtt ember az akkor is felnőtt ember ha baj van, nem csak akkor ha rázzuk a rongyot, és játszuk a felnőttet c. fejezet van.

2012. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

8+


Azontúl, hogy a világ legnagyobb ostobasága meleg sót tenni egy fájó fülre addig mig doki nem látta.Ugyanis nem minden fülgyulladásra jó.Az egyiknél elég nagy galibát okoz.pl.

2012. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sejthettem volna, hogy én leszek a hülye a válaszolók szerint.. Mindegy. Köszi a válaszokat.
2012. dec. 31. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!