Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért röhögött a doki? Szerint...

Miért röhögött a doki? Szerintetek normális reakció vagy ez ennyire kevés cigi?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam általános orvosi vizsgálaton, kérdezte a doki, dohányzom-e, mondom igen, mennyit, mondom napi 6-7 szál, gondoltam jön majd, hogy szokjak le stb., de ahogy kimondtam elkezdett hangosan röhögni, hogy jaaaahahhahaaha, hát az semmi, hahahaha, és folytatta egyebekkel. Engem megdöbbentett, hogy ez egy orvos reakciója, most ezt tényleg úgy veszi, mintha nem is dohányoznék? 28/L.
2010. febr. 19. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki hülye! XD
2010. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eszébe jutott valami vicces.
2010. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Napi 6-7 szál az épp elég ahhoz hogy tönkremenj, és bűzölögj egész nap (ha nincsenek őszinte gyerekek körülötted talán észre sem veszed, de bizony büdös vagy akárhogy mosakszol). A doki helyett is azt mondom neked szokj le.

*****

Nekem például ez segített.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen orvos nem érdemli meg a diplomáját. Nincs joga véleményt mondani, különösen így. Tegyél panaszt ellene!

Amúgy meg valószínűleg azért, mert ő sokkal többet szív és fel sem fogja agyilag ennek a káros hatásait.

2010. febr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem be volt szívva.
2010. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem ezt azért mondta, mert ő is dohányzik, csak ő éppen napi 1 dobozzal szív.

egyszer énis voltam kardiológián, és kérdezte az orvos h dohányzom-e mondom igen, napi 3-4 szál. ő nem röhögött ugyan, de mondta h jolvan az nem sok.

2010. febr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
te vagy a hülye hogy egyáltalán dohányzol...-.-
2010. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose késő! Hagyd abba a dohányzást! A jó döntést MA kell meghozni!
2010. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csatlakozom a doki v cigizik vagy tényleg be volt szívva neki az lenne a dolga hogy védje az egészségünk nem hogy kinevessen az én orvosom mindig mondja h szokjak le!akkor is mondta mikor csak 2-3 szálat szívtam hogy ne szokjak rá!
2010. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!