Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a vastagbél...

Peruiz kérdése:

Hogyan zajlik a vastagbél előtti béltisztítás?

Figyelt kérdés
Kb másfél hét múlva kell mennem tükrözésre, ahol bódítanak majd és szetném elsősorban annak a tapasztalatait kérni aki már járt tükrözésen. Szerencsére nekem eddig nem volt szükségem semmiféle komolyabb orvosi beavatkozásra és el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet.. :(

2013. febr. 25. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem úgy, volt hogy írtak fel hashajtót/már nem tudom a nevét 2 kis műanyag flakon volt azt kellett meginni a dobozában benn van hogy kell használni/és annyi vizet vagy üres folyadékot kell innod amennyit csak bírsz 4-5l.a vizsgálatot megelőző nap már nem lehet enni semmit.A vizsgálat előtt közvetlen beadják az injekciót és utána jön a vizsgálat,nem kellemes de ki lehet bírni.a vizsgálat után 1-2 órát még benn kellett maradni hogy az injekció hatása elmenjen.de valaki kísérjen el.ha bármi kérdésed lenne nyugodtan kérdezz vagy itt vagy privátban
2013. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!