Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eltörhetett ennyitől?

Eltörhetett ennyitől?

Figyelt kérdés

Reggel belerúgtam az ágy szélébe és a nagylábujjamnál eléggé feldagadt a lábam. Fáj, rendesen. De ez még csak az egyik baj, mert ahogy belerúgtam, a fájdalomtól ráestem az ágyon a bal vállamra és megroppant a kulcscsontom és most az is nagyon fáj. Tudom, szerencsétlen vagyok... :S

Elmenjek ügyeletre, eltörhetett ennyitől a nagylábujjam vagy a kulcscsontom? Vagy várjak vele hétfőig...?


2013. márc. 9. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha tudod minimálisan is mozgatni, akkor max csúnya zúzódás. De itt senki sem orvos.:)
2013. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod mozgatni, attól még lehet törés, pontosat csak egy röntgen után fog mondani az orvos is.
2013. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lábujjad miatt nem kell aggódnod, mert azt úgy sem gipszelik.
2013. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mozgathatóság nem jelenti azt,h nem tört el.Csak a röntgen mondhatja meg. És ahogy írták, a lábujj törést nem gipszelik úgyhogy mindegy, a kulcscsontot viszont érdemes lenne megröntgenezni.
2013. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A lábujjamat alig tudom mozgatni és ha nem mozgatom akkor is eléggé fáj, a kulcscsontomnál meg az van, hogy ha mozgatom, akkor ropog a vállam...

Akkor megvárom a hétfőt, addig pihentetem, hátha javul a helyzet, ha meg nem, akkor max. elmegyek orvoshoz.

2013. márc. 9. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Te aztán tényleg ballábal keltél fel!!
2013. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!