Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS HOgyan kell bevenni a...

SOS HOgyan kell bevenni a gyógyszert?

Figyelt kérdés

proton pumpa gátló (pantoprazol) Csak annyi va nrá irva étkezés előtt 1 órával vegye be reggel...

annyira hülye vagyok nem kérdeztem meg az orvost, ezt ugye éhgyomorra kell bevenni???



2013. márc. 12. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

"étkezés előtt 1 órával vegye be reggel... "


Most mi nem világos?

Reggel, étkezés előtt = éhgyomorra.


Ha te 2x reggelizel, akkor az első előtt :)

2013. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó bocsika na :D

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy én eddig 2hónapig reggel bevettem és csak délután ettem és nem nagyon akar hatni, gondolom azért mert nem rendszeresen eszek, nem eszek utána, tudom hülye vagyok, de felborult az alvásom és egésznap alszok, de már kezdek visssza szokni:)

Ez lehet a gond ugye?

2013. márc. 12. 10:55
 3/3 anonim válasza:
Ha reflux betegséged van, márpedig amit írsz gyógyszer erre utal...akkor az hogy nem eszel a gyógyszer utàn az elég nagy baj. Aki refluxos fontos hogy naponta többször egyen keveset, hogy ne legyen üres a gyomra és hogy odafigyeljen arra mit lehet enni. Nem tudom hàny éves vagy, de ezt komolyan kell venni.
2013. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!