Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv! 20 éves vagyok és a...

Üdv! 20 éves vagyok és a zacskóm eléggé eltér a testem színétől. Az erek eléggé kivannak tágulva rajta de csak ha kifeszítem a bőrt. Ez normális? A herém nem fáj nyomás hatására sem csak aggaszt hogy ilyen piros.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyekszem komolyan válaszolni. Nem hordasz esetleg túl szűk nadrágot, alsót? Lehet, hogy csak egyszerűen a meleg miatt pirosodott be. Hordjál pamut alsót, ha eddig nem tetted. Van, akinek a farmertől, van akinek bőrnadrágtól pirosodik ki. Egyszerű bőrérzékenység lehet, mint ahogy sokaknak a fenekük pirosodik ki, vagy "kipattog". Hirtelen jött a nagy meleg, sokaknak van hasonló gondjuk. Ne aggódj, nem lehet komoly baj, főleg, hogy nem fáj. Esetleg megpróbálhatod kamillás hintőporral beszórni.
2010. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A férjem kizárólag boxeralsót hord, mert még fiatalkorában (haha, most sem öreg, 28 éves) a fecske fazonú szűknek bizonyult a szerszámot hordozni. Egyébként az ő zacsija is sötétebb színű mint a teste bárhol máshol. Nem hiszem, hogy bármi problémád lenne. Főleg, hogy nincs panaszod.
2010. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!