Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történt már veletek is ájulás,...

Történt már veletek is ájulás, alacsony vérnyomás miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen tünetekkel járt, mit éreztetek, hol, milyen helyzetben történt?

18/L



2013. márc. 27. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen! Először elsötétedett minden, de mivel máskor is volt már ilyen, ezért nem ültem le, pedig le kellett volna. Utána hirtelen elgyengültek a lábaim, és nagyon homályos foltokban láttam, hogy zuhanok a föld felé, és félúton valamibe bevertem az államat, bár ezt akkor nem éreztem, mint ahogy semmi mást sem. Mikor felkeltem a földről, iszonyatosan gyenge voltam, alig vánszorogtam fel az ágyra. Nem tudom meddig feküdtem a földön, de közben nem éreztem az idő múlását, szóval az én szemszögemből annyi történ, hogy elestem és felkeltem, de gondolom nem ennyi történt, mivel anyám igen hevesen dörömbölt az ajtómon, hogy mi van velem?
2013. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*történt
2013. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Szétáradt bennem egy nagy-nagy fáradtságérzet, a látásom eltompult, aztán a következő, amire emlékszem, hogy a járókelők kezdenek felsegíteni a földről...

2013. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!