Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek? Ti mit gondoltok?

Szerintetek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. 165 cm és 51,5 kg. nagyon kövérnek érzem magam. szerintetek is túlsúlyos vagyok? Nagyon kicsi az önbizalmam,most meg még fogszabályozós is lettem,így már tényleg a padlón vagyok... szerintetek hogyan tudnék változtatni ezen? menni lenne számomra az ideális súly?
2013. márc. 28. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlsúlyos.A testtömegindexed pont megfelelő.
2013. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vagy a kövérségtől,de még a túlsúlytól is.Ez számodra az ideális súly!
2013. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De bírom, mikor tök sovány lányok kiírják, hogy "kövér vagyok , utálom magam , nincs önbizalmam" ,stb. Ezt azért csinálod, hogy dícsérjenek, milyen jók az arányid, vagy mert ekkora gond van az önértékeléseddel? Esetleg anorexiás vagy? Bocsi, ha durván fogalmaztam, de nem tudom megérteni az ilyeneket.
2013. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem túlsúlyos vagy, hanem súlyos önértékelési zavarod van! Menj pszichológushoz!
2013. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!