Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha te főnök lennél vissza...

Ha te főnök lennél vissza vennél egy régi dolgozót akivel jó viszonyod volt és szimpatikus volt és normális körülmények között mondott fel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
De viszont csak pár hetet dolgozott ott..
2012. dec. 11. 20:36
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért mondott fel?
2012. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamilyen isteni csoda folytán azon kevés, magyarországi cégnél lennék főnök, ahol nem éppen a leépítéseken vagy egyenesen a csődeljáráson gondolkoznak, és még ráadásul pont szükségem is lenne egy emberre abban a munkakörben, alkalmasabb jelölt pedig nem lenne a feladatra, akkor igen.


De ezen dolgok együttállásához már tényleg olyan csodára lenne szükség, ami az ezotéria témakörhöz tartozik.

2012. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak alkalmazottjaim a kis működő cégemnél. Volt rá példa hogy egy számomra kedves és jó dolgozó aki értette a dolgát felmondott. Nem a munkájával vagy a fizetésével volt a gond, csupán csak vidékre költözött, és ott remélte a boldogulását. Másfél évvel később eljött, és állást keresett. Mivel ismertem, tudtam hogy jó szakember, hogy megbízható, és amúgy is kellett ember, így örömmel alkalmaztam újra. Jelenleg is dolgozik, és örülök hogy újra nekem dolgozik-

40/N

2012. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 20:47 vagyok.

Csak pár hetet dolgoztál ott? És miért léptél ki? Mert ebben az esetben ez is számít.

2012. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 20:53


Pont azért amit te írtál.Messze voltam az otthonomtól és ajánlottak közelebb egy munkát,de sajna nem jött be.Viszont ott meg voltak velem elégedve és minden ok volt.Kezet fogva váltunk el egymástól a főnökkel igazából.Én is mondtam hogy sajnálom és ő is.Bírt engem és már az első perctől szimpatikus voltam neki ezért is választott engem.Viszont a távolság az győzött de feleslegesen mert rá kellett jönnöm hogy ott lesz a legjobb vagy lenne ha vissza mennék és le kell győznöm a távolságot és a honvágyat.Meg voltak velem elégedve.

2012. dec. 11. 20:58
 7/13 A kérdező kommentje:
Szinte úgy válltunk el mintha évek óta együtt dolgoztunk volna.Vissza akarok menni oda.
2012. dec. 11. 20:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Ilyen jó főnököm soha az életbe nem volt még!De sajna a honvágy az nagy úr és ha az elhatalmasodik az emberen akkor kész vége...pont egy nehéz pillanatban kapott el és nem tudtam legyőzni.Amúgy külföldön voltam csak a határhoz közelebb akartam jönni.
2012. dec. 11. 21:02
 9/13 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha megint elfog a honvágy?
2012. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 21:05


Akkor le kell győznöm és arra gondolnom hogy itt nem boldogulok...mivel más választásom nincs.

2012. dec. 11. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!