Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintek el fogják vállalni...

Szerintek el fogják vállalni a mütétet?

Figyelt kérdés
ma voltam dokinál, orrsövényferdülésem miatt, amit müteni kéne, nem kapok rajta levegőt, és a torkom folyton száraz....azt mondta nem biztos hogy elválalják ,mert ritka eset vagyok és nem csak az orrsövényem ferde hanem az orrházam is ... gondolom az már plasztika is mert azzal együtt kéne müteni, de hát nem kapok rajta levegőt, meg kellene hogy csinálják ....

2013. ápr. 5. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent elvállalnak, de ára is van mindennek. Nyugi, ha elég meggyőző vagy (khmmm) akkor meg fogják csinálni. Gusztustalan, de ez van.
2013. ápr. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hát egészségügyi panaszt okoz!!! Nem azért akarom megmüttetni, mert zavar hogy ferde, hanem mert kib.szar tőle a torkom, és már szenvedek....
2013. ápr. 5. 03:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen orvos mondta,h nem biztos,h elvállalják?Háziorvos? Szakorvos?
2013. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a fül orr gége szakrendelésen, egy adjunktus mondta nekem hogy rendkivüli eset vagyok :D De keddre kaptam is időpontot és megyek a főorvoshoz akivel megbeszélem hogy elvállalja, de tuti el fogja, rajtam fognak gyakorolni :DD Kiváncsiak azok hogy tudnak egy ilyen orrt helyre rakni, csak el ne rontsák, ha meg nem válallják el akkor meg keresek magánorvost ennyi :)
2013. ápr. 5. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez így működik.Mármint van orvos,aki nem mer elvállalni egy kockázatosabb műtétet,de van aki igen. Ez nem pénz kérdés! Sok sikert!
2013. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy látja, hogy az adott kórházban nincs eléggé felkészült szakember, tovább kell küldjön magasabb szintű intézménybe, egyetemi klinikára vagy országos intézetbe. Ez a progresszív ellátás lényege, és természetesen éppúgy ingyen jár, mint egy sima orrpolip eltávolítás.

Ha simán elküldenek, vagy esetleg némi pénz felajánlása után mégis fogadnának, fordulj a betegjogi képviselőhöz.

2013. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
holnap kiderül:) rendben, köszönöm.
2013. ápr. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!