Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fiam anyagi problémái miatt...

A fiam anyagi problémái miatt kénytelen szőlő szüretelési munkát vállalni /kifizeti az 500Ft adót/. Sajnos a parlagfű allergiája miatt sokat szenved. Milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Claritin recept nélkül kapható, de 10 db ezer Ft és 10 nap alatt elfogy.
2012. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyen fel egy pollenmaszkot!

[link]

2012. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ORVOS! Az orvos felírja neki, és addig fogja írni, amíg meg nem találjátok melyik az, amitől elmúlnak a tünetek!
2012. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Szia. En nagyon erosen allergias vagyok a parlagfure es tarsaira is.Ha ram hallgatsz,ne vegyel veny nelkuli gyogyszereket!.Sz.rt sem ernek,en mar probaltam ezer felet,venykotelest is.Egyreszt,mivel mindegyik gyogyszernek kell ido,h beepuljon nem ajanlanam,mert elobb el kellett volna kezdeni,es mar javaban az az idoszak van.Masreszt meg nem hatnak. En pont ma vettem egy gyogynovenyboltban: pecsétviaszgombát es vörös szőlő kivonatot,por formaban. Az elado szerint,ezek enyhitik a tuneteket...de ezt mar sok ezerszer hallottam. En meg ezeken a gyogykeszitmenyeken kiserletezgetek,de gyogyszert tuti nem...minden evben szedtem es tenyleg semmit nem ernek ,penz kidobas . Amit irtam gy.keszitmenyt az a ketto egyutt 3000 ft.

Egtenlore nem ajanlom,csak megemlitem,mert meg nem tudok rola irni.

Ja es amit meg akartam irni,h ezek a venynelkuli 'gyogyszerek' ezek azoknak hatnak ,akik kis mertekben allergiasak v nem is allergiasak..

Maszk az tenyleg hasznos.

2012. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyom allergiás vagyok, most tavasszal jött ki.

2 hónapig szenvedtem, de csak egyre rosszabb lett. Pedig próbáltam vény nélküli gyógyszerket, orrkenőcsöt, orrsprayt.


Elmentem orvoshoz, felírta a Lordestint és a Nasonex orrsprayt. Azóta tudok aludni :) Szinte teljesen megszűntek a tüneteim, csak néha tüsszögök. De az már semmi a tüneteimhez képest!


Szóval orvos! (Én fül-orr-gégére mentem). Nekem egy hét alatt már javult, és első nap után is sokkal jobb volt!

2012. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! Csaláncseppek jó rá nagyon (én is nagyon allergiás voltam és csak ettől lettem tünetmentes.) bioboltokba kapható
2012. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!