Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcüreggyulladás?

Arcüreggyulladás?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete kezdődött akkor vettem észre hogy mindig csak az egyik orromon kapok levegőt, vasárnap már nagyon fájt a fejem, arcom, homlokom, lázam nem volt azóta sincs. Kedden mentem dokihoz, ő elküldött röntgenre, de negatív lett. Szerdán kaptam antibiotikumot meg erős orrcseppet. Az orrom egyáltalán nem folyik, de közben érzem hogy lenne mit kifújni csak nem tudom. Valamikor nagyon fáj az egész fejem, de van hogy egész jól vagyok, csak olyan tompa meg lelassult. Levegőt azóta is csak az egyik orrlyukamon kapok (vagy egyiken se), mindig változik melyiken. Hogy van az hogy a röntgen nem mutatott semmit, de szoktam elég rosszul lenni, valamikor meg csak ilyen tompa? Számít az hogy már szeptemberben is volt arcüreggyulladásom?

2013. ápr. 11. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

ACC, ami feloldja a sűrű váladékot és így könnyen tud távozni.

Illetve valamilyen allergia gyógyszer, nem tudom felnőtteknél mit szoktak adni, ami nyugtatja a megduzzadt orrnyálkahártyát. Kérdezz rá a patikában.

2013. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!